Doprava

Tovar doručujeme prednostne kuriérskou službou DPD. V prípade požiadavky o zaslanie tovaru na dobierku túto službu robíme, ale je oproti zaslaniu tovaru po jeho úhrade vopred na účet o niečo drahšia, nakoľko kuriérska služba si za manipuláciu s hotovosťou účtuje poplatky.  Objednaný a zaplatený tovar zasielame kuriérskou službou DPD zadarmo. Vrátenie tovaru je taktiež zdarma formou vyžiadanej prepravy. Kuriér DPD Vám po kontaktnej SMS a následnom telefonickom kontakte doručí zásielku ku Vám domov alebo na Vaše pracovisko. S kuriérom môžete dohodnúť iný deň doručenia, prípadne presmerovanie zásielky na inú adresu podľa Vašej aktuálnej potreby. 

 

Kuriérska služba DPD doručuje zásielky už druhý pracovný deň po ich vyzdvihnutí.

 

Vrátenie zásielky z dôvodu, že tovar nevyhovuje, nepáči sa alebo nesedí, realizujte formou objednania spätnej prepravy na info@outfit4you.sk. Môžete použiť obal v ktorom Vám zásielka bola doručená. Peniaze Vám budú po prevzatí zásielky vrátené na účet. Nepreberáme zásielky odoslané ako dobierka ! 

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).
Copyright 2015 - 2024 © outfit4you.sk
Informácie Kontaktné údaje

Informácie

Kontaktné údaje

 

YVEX TRADE s.r.o.

Trenčianska 17

821 09  Bratislava

IČO 50 973 941

info@outfit4you.sk

Copyright 2015 - 2024 © outfit4you.sk