O nás

Úvod Info O nás


Milí návštevníci, vitajte na mojej stránke OUTFIT4YOU fashion na facebooku, instagrame alebo na webovej stránke outfit4you.sk spojenej s E-shopom. Koncom roka 2014 som sa rozhodla, že začnem podnikať v oblasti dámského oblečenia formou internetového predaja. Doteraz som v tejto oblasti bola iba ako koncový zákazník, občas aj s obavou, či mi tovar zo Slovenska, či zo zahraničia príde, či sa bude dať vrátiť alebo vymeniť, či príde naozaj to, čo som objednala. Musím povedať, že najmä s renomovanými zahraničnými e-shopmi mám dobré skúsenosti.
V prípade predaja slovenskými predajcami som mala zmiešané skúsenosti, nakoľko prezentovaný tovar po úhrade nakoniec nebol skladom, dodacie lehoty veľakrát nedodržané a pod. Vtedy som pocítila, že toto je spôsob predaja, ktorý ma bude nielen baviť ale aj napĺňať. Rada komunikujem s ľudmi, vraj sa pekne a moderne obliekam a talianska móda bola vždy v tomto smere pre mňa vzorom. Milujem kombinácie materiálov a farieb a mnohokrát mi stačí si kúpiť jednu novú vec a tú vhodne skombinujem s nejakými kúskami  zo skrine a outfit je hotový. Preto som aj zvolila názov OUTFIT4YOU. Aj Party butik, ktorý sme otvorili začiatkom novembra 2017 v Bratislave má názov OUTFIT4YOU.

Napriek mojej snahe o najlepší výber módneho tovaru, materiálov, fotografií sa môže stať, že objednaný tovar nesadne, nevyhovuje alebo nesplní Vaše očakávanie. S tým by mal slušný e-shop počítať a preto takýto tovar bez problémov vymieňame alebo vrátime peniaze.  A to aj bez udania dôvodu, pokiaľ sa tovar vráti do 14 dní po jeho prevzatí, pričom samozrejmosťou je, že tovar musí byť nepoužitý, nenosený a nepoškodený. Na Vaše otázky Vám rada odpoviem s mojim tímom cez správy na instagrame, facebooku alebo mailom na info@outfit4you.sk

Prajem Vám príjemný nákup a veľa spokojnosti.

Iveta Bieleková

 

Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Copyright 2015 - 2019 © Outfit4you.sk
Info Dodanie tovaru Kontaktné údaje

 

YVEX TRADE s.r.o.

Trenčianska 17

821 09  Bratislava

IČO 50 973 941

info@outfit4you.sk